• Práce Ekonomie
  • FINANČNÍ PORADCE/KYNĚ V REGIONU FRÝDEK-MÍSTEK

FINANČNÍ PORADCE/KYNĚ V REGIONU FRÝDEK-MÍSTEK

Zaměstnavatel: Ivana Šťastná
Frýdek-Místek

A11 a:9/2/2018
Pracovní pozice vhodná i pro absolventy škol.
Požadujeme:
- středoškolské vzdělání s maturitou, znalost práce na PC, ŘP skupiny B, proklientský přístup, samostatnost, zodpovědnost, čistý trestní rejstřík
Náplň práce:
- hledáme schopné obchodníky do týmu, kteří se nebojí pracovat a rádi za sebou vidí výsledky své práce. Jsme nejsilnější pojišťovna na českém trhu s dlouholetou tradicí a klademe důraz na profesionalitu
Nabízíme:
- důkladné zaškolení, nadstandardní příjem, atraktivní produktové portfolio, převod stávajících klientů do správy, zázemí kanceláře, pravidelné motivační akce, výrazný karierní růst
Kontakt osobně, telefonicky, e-mailem, uveden viz výše.
Volné místo finanční poradce/kyně v regionu frýdek-místek pro lokalitu Frýdek-Místek.

Nástup možný od: 01. 03. 2018
Směnovost: Jednosměnný provoz

Kontaktní osoba: Ing. Ivana Šťastná
Telefon: +420 724 687 482
Požadavky vzdělání: ÚSO s maturitou (bez vyučení)
Pozice určená pro region: Moravskoslezský kraj