KALKULANT/KA

Zaměstnavatel: BLANCO Professional CZ spol. s r.o.
Příborská 258
Frýdek-Místek

A11 z:10/5/2018
Náplň práce:
- zpracovávání kalkulačních podkladů pro cenové nabídky a tvorbu cen
- zpracovávání návrhů cen a cenových nabídek
- provádění operativních změn kalkulací podle vývoje materiálních, personálních nákladů apod.
- spolupráce s příslušnými odbornými útvary při zpracování podkladů pro tvorbu cen
- výpomoc a zástup na oddělení zpracování zakázek a technologie
- spolupráce s oddělením nákupu.
Požadavky:
- SŠ / VŠ technického směru
- pracovní zkušenosti na obdobné pozici výhodou
- znalost technické dokumentace
- AJ popř. NJ slovem i písmem
- znalost MS Office, výhodu znalost systému SAP
- spolehlivost, flexibilita, samostatnost, komunikativnost, spolupráce, ochota se vzdělávat
- ŘP sk. B.
Nabízíme:
- zajímavé zaměstnání v rámci nadnárodního koncernu
- 5 týdnů dovolené,příspěvek na stravování, příspěvek na životní nebo penzijní pojištění, platové podmínky a ostatní benefity odpovídající významu pozice, firemní vzdělávání
- očkování proti chřipce, bezplatný letní pitný režim
- mzda - u osobního jednání.
V případě Vašeho zájmu pošlete prosím strukturovaný životopis v ČJ a AJ. Kontakty viz výše.
Volné místo kalkulant/ka pro lokalitu Frýdek-Místek.

Požadujeme
Práce s PC, Řidičský průkaz - řízení osobních automobilů - skupina B
Angličtina Aktivní - slovem i písmem

Nástup možný od: 01. 06. 2018
Směnovost: Pružná pracovní doba

Kontaktní osoba: Michaela Čecháčková
Telefon: +420 733 133 029
Požadavky vzdělání: ÚSO s maturitou (bez vyučení)
Pozice určená pro region: Moravskoslezský kraj