Finanční účetní

Zaměstnavatel: AVON AUTOMOTIVE a.s.
472
Rudník

Hlavní náplň činnosti a souvisící povinnosti:
Účtování přijatých a vydaných faktur, zpracování plateb, vedení pokladny, vymáhání pohledávek, spolupráce na přípravě měsíční uzávěrky, příprava reportů pro vedení společnosti.
Požadavky:
Úplné střední vzdělání s maturitou, aktivní znalost AJ, znalost MS Office, základní znalost podvojného účetnictví, praxe v účetnictví výhodou, důslednost, samostatnost, pečlivost, zodpovědnost, spolehlivost.
Nabízíme:
zázemí mezinárodní společnosti, možnost profesního růstu, zajímavé finanční ohodnocení, příspěvek na penzijní spoření, příspěvek na volnočasové aktivity, týden dovolené navíc, svoz Trutnova a Vrchlabí zajištěn s příspěvkem zaměstnavatele, stravování s příspěvkem zaměstnavatele, systém zvýhodněných příplatků, vánoční a roční bonus, pružná pracovní doba, příspěvek na rekreaci dětí.
Volné místo finanční účetní pro lokalitu Rudník.

Požadujeme
Práce s PC - MS Office, Ekonomika - podvojné účetnictví
Angličtina Aktivní

Nástup možný od: 03. 12. 2018
Směnovost: Jednosměnný provoz

Kontaktní osoba: Irena Brožková
Telefon: +420 499 407 218
Požadavky vzdělání: ÚSO s maturitou (bez vyučení)
Pozice určená pro region: Královéhradecký kraj