Finanční ředitel

Zaměstnavatel: Grafton Recruitment s.r.o.

Máte minimálně pětiletou praxi ve vedení finančního oddělení ve výrobní společnosti? Daně, kontroling, audity, inventury, analýzy, reporty jsou vaším denním chlebem? Angličtina na profesionální úrovni je pro Vás samozřejmostí?
Potom čtěte další detaily k pozici:

FINANČNÍ ŘEDITEL

Náplň práce:

- Vedení oddělení finanční a mzdové účtárny a kontrolingu
- Výkon prokury (po jmenování)
- Reporting
- Plánování, rozpočtování a analýzy
- Kontroling
- Kontrola likvidity
- Vypracování firemní roční závěrky
- Spolupráce s daňovými poradci a auditory
- Zajištění kontaktu s bankami a úřady
- Spolupráce na úrovni koncernu
- Iventury
- Zodpovědnost za audity a daňová přiznání
- samostatná jednání se schopností sebeprosazení, silná odolnost vůči stresu
- spolupracovat na cílech společnosti vedoucí k plnění hospodářských výsledků

Požadujeme
- VŠ ekonomického zaměření podmínkou
- 5 let praxe ve výrobní společnosti podmínkou, automotive velkou výhodou
- Praxe s vedením týmu
- ŘP sk. B
- Aktivní znalost AJ + NJ
- MS Office - důraz na Excel
- Praktická znalost účetních, daňových a mzdových zákonů a předpisů

Nabízíme:
* mobilní telefon
* pružnou pracovní dobu
* plat dle zkušeností, dohodou
* možnost jazykových kurzů

dle prezentace:
- 13.plat
- 5 týdnů dovolené
- Stravenky
- U vybraných pozic notebook a mobilní telefon

Pracovní poměr: Plný pracovní úvazek
Požadavky vzdělání: Vysokoškolské vzdělání
Pozice určená pro region: Liberecký kraj