Strojní zámečník

Zaměstnavatel: Poličské strojírny a.s.
Bořiny 1145
Polička

Požadujeme: vyučení v oboru strojní zámečník nebo obráběč kovů, soustružník. Znalost čtení výkresové dokumentace. Spolehlivost, pečlivost a samostatnost.
Náplň práce: zámečnické práce, montáž výrobků, měření, odjehlování součástí, práce na stojanové vrtačce, základní práce na frézce a soustruhu
NABÍZÍME: stabilní zaměstnání, 5 týdnů dovolené, závodní stravování, výhodný telefonní tarif, příspěvek na penzijní připojištění po roce zaměstnání
KONTAKT: telefonicky, e-mailem (v případě zájmu zasílejte životopisy na e-mail adresu: bozena.andrlikova@pos.cz nebo předem telefonicky dohodněte osobní návštěvu)
Volné místo strojní zámečník pro lokalitu Polička.

Nástup možný od: 11. 03. 2019
Směnovost: Jednosměnný provoz

Kontaktní osoba: Božena Andrlíková
Telefon: +420 461 751 487
Požadavky vzdělání: Střední odborné (vyučen)
Pozice určená pro region: Pardubický kraj