VÝROBNÍ TECHNIK

Zaměstnavatel: Toyoda Gosei Czech, s.r.o.
Průmyslová 2
Klášterec nad Ohří

Náplň práce:
•denní technická podpora úseku výroby a údržby
•nastavování pracovních podmínek zařízení
•zlepšování funkce zařízení, realizace změn na zařízení
•tvorba technické dokumentace – plány údržby zař., specifikace náhradních dílů
•návrh konfigurace nových strojů a procesů

Předpoklady:
•SŠ/VŠ vzdělání elektrotechnického směru (praxe ve výrobní společnosti výhodou)
•vyhláška č. 50/1978 Sb., §6
•znalost anglického jazyka alespoň na základní úrovni
•schopnost číst v elektro dokumentaci
•pokročilá znalost MS Office

Nabízíme:
•náborový příspěvek 35 000 Kč
•dotované závodní stravování
•čtvrtletní bonusy
•dny dovolené navíc
•firemní akce
•odměny za odpracované roky
•pružná pracovní doba
•další vzdělávání
Volné místo výrobní technik pro lokalitu Klášterec nad Ohří.

Požadujeme
Činnosti dle vyhlášky 50/78 Sb. - pracovník znalý dle §5 vyhl. 50/78 Sb.

Nástup možný od: 01. 04. 2019
Směnovost: Jednosměnný provoz

Požadavky vzdělání: Střední odborné (vyučen)
Pozice určená pro region: Ústecký kraj