• P
  • Finanční účetní

Finanční účetní

Zaměstnavatel: CORA PLUS s.r.o.
Kojetínská 3666
Kroměříž

pracoviště Kroměříž
- Náplň práce: vedení podvojného účetnictví, vystavování faktur, účtování pokladny, kontrolní hlášení, daňové odvody včetně DPH a silniční daně, zpracování účetní uzávěrky, správa účetních nastavení v informačním systému, zadávání a zpracování bankovních příkazů, příprava podkladů pro reporting
- Požadavky: SŠ vzdělání, podmínkou praxe na pozici účetní minimálně 2 roky, zájem nadále se vzdělávat v oblasti účetnictví a finančního řízení, pečlivost, spolehlivost, zodpovědnost a loajálnost, velmi dobré počítačové znalosti, znalost programu Premier výhodou, vhodná znalost instalací programů
- Firma nabízí: odměňování dle dosažených výsledků a dosavadní praxe, roční odměnu odvislou od délky pracovního poměru, pravidelná firemní školení, originální firemní akce, flexibilní začátek a konec pracovní doby, vlastní organizace náplně práce, příplatek na stravenky, pro OZP/OZZ náborový příspěvek do výše 12 000 Kč/rok
- V případě zájmu zasílejte svůj profesní životopis na email: jurenova.martina@cora-plus.cz
Volné místo finanční účetní pro lokalitu Kroměříž.

Nástup možný od: 01. 10. 2019
Směnovost: Jednosměnný provoz

Kontaktní osoba: Martina Juřenová
Telefon: +420 777 737 253
Požadavky vzdělání: ÚSO s maturitou (bez vyučení)
Pozice určená pro region: Zlínský kraj