• P
  • Provozně - ekonomický ředitel

Provozně - ekonomický ředitel

Zaměstnavatel: F.S.C. BEZPEČNOSTNÍ PORADENSTVÍ, a.s.
Vítkovická 1994

Místo výkonu práce: Vítkovická 1994/22, Moravská Ostrava
1. kontakt e-mailem. Svoje CV a motivační dopis zasílejte na uvedenou e-mailovou adresu. Upozorňujeme na skutečnost, že budeme kontaktovat pouze uchazeče, kteří splní níže uvedené požadavky.

Náplň práce:
- vedení zaměstnanců provozně ekonomického útvaru
- řízení útvaru IT podpory
- spolupráce s hlavní účetní společnosti
- zajištění všech požadavků QMS u vykonávané činnosti
- zajišťování správy, oprav a údržby majetku společnosti
- řízení služeb úklidu pracovišť a ostrahy objektu
- činnosti spojené s provozem objektu
- provádění inventur, zpracování inventarizačních seznamů a ověřování souladu fyzického a účetního stavu majetku společnosti
- vyřizování požadavků na pořízení, opravy a údržbu majetku
- příprava věcných podkladů pro uzavírání smluv týkajících se údržby, oprav nebo vybavení majetkem
- organizaci výběrových řízení pro akce provozního charakteru při správě majetku společnosti

Požadujeme:
- VŠ vzdělání ekonomického nebo technického směru
- zkušenosti se správou objektů nebo vozového parku a účetnictví výhodou
- uživatelská znalost MS Office
- řidičský průkaz skupiny "B", aktivní řidič
- výborné organizační schopnosti, komunikační dovednosti
- aktivita, iniciativa, flexibilita
- ochota a smysl ke spolupráci
- pečlivost a svědomitost
- odolnost vůči stresu

Nabízíme:
- stabilní zázemí největší poradenské společnosti v ČR v oblasti ochrany osob, majetku, informací a služeb bezpečnostního managementu
- odpovídající platové podmínky dle praxe a zkušenosti
- další rozvoj ve společnosti
- notebook a mobilní telefo

Kontaktní osoba: Lucie Křeménková
Pracovního vztahu: Pracovní poměr - plný úvazek
Pozice určená pro region: Moravskoslezský kraj