• P
  • Finanční účetní

Finanční účetní

Zaměstnavatel: SPADIA LAB, a.s.
Máchova 619

z: 29.1.2021. Místo výkonu práce Nový jičín.
Požadavky:
- SŠ, VŠ vzdělání ekonomického směru
- praxe na pozici účetní výhodou
- komplexní znalost účetní problematiky, podvojného účetnictví, účetních standardů,
zákona o účetnictví a souvisejících právních předpisů
- znalost daňových zákonů (daň z příjmů, DPH, daňový řád)
- dobrá znalost práce na PC (MS Office)
- zkušenosti s programem DUNA, POHODA výhodou
- samostatnost, pečlivost, spolehlivost, zodpovědnost
- komunikativnost
- pracovní nasazení, flexibilitu a loajalitu
Náplň práce:
- vedení pokladny
- účtování transakcí realizovaných platebními kartami
- účtování mezd
- vystavování faktur
- komunikace s dodavateli a odběrateli
Zaměstnanecké výhody:
- mzdové ohodnocení dle praxe uchazeče
- flexibilní začátek/konec pracovní doby
- dovolená 5 týdnů
- příspěvek na stravování
- příspěvek na penzijní připojištění/Program MultiSport
- vzdělávací kurzy/školení

V případě zájmu prosíme zaslat strukturovaný životopis společně s motivačním dopisem e-mailem
na adresu monika.klosova@medivis.cz. Pokud bude uchazeč zařazen do výběrového řízení, budeme jej kontaktovat.

Kontaktní osoba: Monika Klosová
Pracovního vztahu: Pracovní poměr - plný úvazek
Pozice určená pro region: Moravskoslezský kraj