• P 
  • P 
  • HYPOTEČNÍ SPECIALISTA / FIREMNÍ FINANČNÍK 

HYPOTEČNÍ SPECIALISTA / FIREMNÍ FINANČNÍK

Zaměstnavatel: FGV Investment a.s.
náměstí 14. října 1307

Místo výkonu práce: Chrudim
Firma FGV INVESTMENT a.s hledá do svého týmu nového kolegu v oblasti zajištění financování našich nemovitostí, pro následný prodej. Fungujeme jako investiční a developerská společnost s tradicí od roku 2010.
HYPOTEČNÍ SPECIALISTA / FIREMNÍ FINANČNÍK
Staňte se hypotečním průvodcem našich klientů. Lidé budou potřebovat bydlet pořád, a tím i hledat nejvhodnější financování. Vzhledem k tomu, že budeš z velké části řešit obchody s našimi nemovitostmi výdělku se rozhodně bát nemusíš.
Do našeho Chrudimského týmu hledáme posilu, která rozšíří naše portfolio o specialistu, který se vyzná jak v HYPO. sektoru tak i v oblasti neživotního a životního pojištění.
Klienta provedeš od sepsání žádosti až po vklad na katastru, veškeré pojištění co bude třeba a zajistíš spokojenost na straně zákazníka a společnosti.
Co na Vás bude čekat?
Po nástupu si tě postupně proškolíme a zasvětíme do celého procesu. V?FGV nikdo není na nic sám, když Vám něco nejde nebo si nevíte rady, vždy dostaneš pomocnou ruku od kolegů. Každopádně nehledáme začátečníka ale člověka, který má s tímto obchodem bohaté zkušenosti ale nechce být závislí na tom jestli klienta sežene nebo ne, u nás je portfolio zajištěno jen se pustit do práce s FIXním platem v zádech.
Jak si Vás představujeme? SŠ vzdělání s maturitou, praxe v oblasti hypoték je nutností, platné hypoteční zkoušky / nebo si je při nástupu udělat, uživatelskou znalost práce na PC a internetu, obchodního ducha a nadšení pro práci v obchodní pozici, chuť podnikat se silným developerem, dobré komunikační dovednosti a reprezentativní vys

odpovědět
HYPOTEČNÍ SPECIALISTA / FIREMNÍ FINANČNÍK
Kontaktní osoba: Adámek
Reagovat: odeslat životopis zaměstnavateli
Pracovního vztahu: Pracovní poměr - plný úvazek
Pozice určená pro region: Praha