• P
  • P
  • Servisní technik/čka

Servisní technik/čka

Zaměstnavatel: FLEA Mráz s.r.o.
Okružní 2023

Místo výkonu práce: Okružní 2023, 347 01 Tachov
Hledáme technika se středoškolským vzděláním a praxí v oboru elektrotechnika, který bude schopný samostatně servisovat plynová zařízení, kotle a tepelná čerpadla, řešit jejich havárie a komunikovat se zákazníky.
Pracovní náplň:
- servis plynových zařízení a tepelných čerpadel
- komunikace se zákazníky
- pravidelný servis kotlů a tepelných čerpadel
- spouštění nových kotlů a tepelných čerpadel
- řešení havárií a poruch u zakázníka
Požadujeme:
- středoškolské vzdělání nebo vyučení elektrotechnického směru
- komunikativnost
- zodpovědnost
- řidičský průkaz skupiny B
- vyhláška č. 50, případně možnost doplnění
Nabízíme:
- stabilitu zaběhnuté společnosti
- zaškolení, není nutná praxe v oblasti plyn
- cílové prémie
- služební automobil a telefon

Reagovat: odeslat životopis zaměstnavateli
Pracovního vztahu: Pracovní poměr - plný úvazek
Pozice určená pro region: Plzeňský kraj