• P
  • FINANCIAL CONTROLLER

FINANCIAL CONTROLLER

Zaměstnavatel: Grafton Recruitment s.r.o.

Máte zkušenosti ve finančním controllingu a rádi by jste dostali příležitost profesně růst?
Takovou příležitost tu právě máme!

Pro mezinárodní společnost hledáme vhodné kandidáty na pozici Financial controller.
Vaším úkolem bude:
- reporting finančních zpráv a analýz
- příprava krátkodobého i dlouhodobého rozpočtu a jeho prezentace vedení
- kontrola dodržování lokálních legislativních předpisů, rozpočtu a jeho koordinace
- tvorba a analýza investic, ziskovosti, efektivity
- optimalizace interních procesů

Požadujeme
Co požadujeme?
- VŠ vzdělání adekvátního zaměření (controlling)
- minimálně 2 roky zkušeností na pozici v controllingu nebo finančním plánování v nadnárodní výrobní/servisní společnosti
- plynulá angličtina pro komunikaci mezi pobočkami, vedení schůzek a prezentaci výsledků
- zkušenost s extrakcí dat z databází

Co bude vaší výhodou?
- znalost IFRS
- zkušenost s Navision, Hyperion

Co nabízíme navíc?
- 5 týdnů dovolené
- kvartální finanční bonus v závislosti na dosažených výsledcích
- pravidelná roční valorizace mzdy
- bonusy za odpracované roky - příspěvky na soukromé životní/penzijní připojištění
- příspěvek na stravování
- jazyková výuka
- možnost osobního i profesního rozvoje
- práci na zajímavých projektech

Pracovní poměr: Plný pracovní úvazek
Požadavky vzdělání: Vysokoškolské vzdělání
Pozice určená pro region: Zlínský kraj