• P
  • ROZPOČTÁŘ/ROZPOČTÁŘKA OBCHODNÍHO ODDĚLENÍ

ROZPOČTÁŘ/ROZPOČTÁŘKA OBCHODNÍHO ODDĚLENÍ

Zaměstnavatel: IF FACILITY a.s.
Floriána Nováka 5267

Vhodné pro osoby se zdravotním postižením. Osobní kontakt po telefonické domluvě, paní Floriánová, tel.: 774 899 528 (volat Po-Pá 8:00-13:00 hod.), e-mail: kariera@iffacility.cz. Pracovní doba: Po-Pá 8:00-14:00 hod. Pracoviště: F. Nováka 5267/3 Prostějov.
Požadujeme: středoškolské vzdělání s maturitou, uživatelská znalost MS Office (především Excel), logické myšlení, min. 2 roky praxe v oboru, komunikativnost, samostatnost, spolehlivost, pečlivost, trestní bezúhonnost.
Náplň práce: zpracování rozpočtů a obchodních nabídek, vyhledávání nových zakázek a jejich evidence, komunikace s klienty, vedení běžné administrativy.
Nabízíme: osobní ohodnocení.

Kontaktní osoba: Floriánová
Telefon: 774 899 528
Pracovního vztahu: Pracovní poměr - zkrácený úvazek
Pozice určená pro region: Olomoucký kraj