• P
  • Asistent(ka) ekonomického úseku

Asistent(ka) ekonomického úseku

Zaměstnavatel: ÚSOVSKO AGRO s.r.o.
Klopina 33

Požadavky:
- SŠ/VŠ ekonomického, humanitního či právního směru
- Prezentační a komunikační dovednosti, věcnost, přesvědčivost
- Aktivní mobilitu - ŘP sk. B, samostatnost i schopnost práce v týmu, zodpovědnost
- Praxe v administrativě výhodou, práce na PC
Náplň práce:
- Evidence a administrativa spojená s uzavíráním smluv
- Evidence korespondence úseku
- Zpracování podkladů k evidenci nabytých nemovitých věcí
- Příprava majetkoprávních podkladů
- Administrativní práce na podatelně - nepravidelný zástup
- Účast na poradách úseku, vedení zápisu
- Zpracování podkladů pro reporting, vedení spisů a jejich aktualizace.
- Ostatní administrativní práce dle nařízení vedoucího.
Mise pozice:
- Příležitost pro zkušenou osobu, která má zájem tvořit a udržovat bohatou administrativní agendu spojenou s fungováním uskupení společností pod jednotným řízením (koncern).
- Šance pro absolventy získat zkušenosti ve velkém podniku
Nabízíme Vám:
- Perspektivní pracovní pozice v rozvíjející se firmě
- Dynamické prostředí a prostor pro odborný růst
- Další profesní vzdělávání formou kurzů a školení
- Ohodnocení odpovídající Vašim dovednostem a svěřené pozici
- 5 týdnů dovolené a další benefity (příspěvek na wellness pobyty, masáže či dioptrické brýle v hodnotě 4 000,- Kč/ročně; příspěvek na životní či penzijní pojištění 1 000,- Kč/měsíčně, stravenkový paušál
- Místo výkonu práce - Klopina, nástup možný okamžitě
Pracovní doba od 6:30 - 15:00 hod.
Pracovní poměr na dobu 1 roku s možností prodloužení na dobu neurčitou.
Kontakt: telefonicky popř. e-mailem Kariera@usovsko.cz

Kontaktní osoba: Ondřej Brzobohatý
Telefon: 602363413, 583484123
Pracovního vztahu: Pracovní poměr - plný úvazek
Pozice určená pro region: Olomoucký kraj