• P
  • EKONOM/EKONOMKA

EKONOM/EKONOMKA

Zaměstnavatel: STATEK Prostějov s.r.o.
Určická 1749

Nástup možný ihned. Strukturovaný životopis zašlete na r.statekpv@volny.cz, v případě dotazů volejte 601 388 971
Společnost STATEK Prostějov s.r.o. působící v oblasti zemědělské výroby a pronájmu nemovitostí vyhlašuje výběrové řízení na pozici ekonom/hlavní účetní
Náplň práce: Kompletní zpracování účetnictví společnosti a vedení daňové agendy, cash-flow, uzávěrkové operace, spolupráce s daňovým poradcem, správa nájemních smluv, zpracování žádostí o dotace, vedení účetnictví
Požadujeme: praxi v ekonomické oblasti, loajalitu, časovou flexibilitu a zodpovědnost
Výhodou je znalost práce v účetním programu Pohoda, Zkušenost/základní orientace v oblasti zemědělství
Nabízíme: mzdu 35.000 až 45.000Kč (dle zkušeností)

Kontaktní osoba: František Křivánek
Telefon: 601 388 971
Pracovního vztahu: Pracovní poměr - plný úvazek
Pozice určená pro region: Olomoucký kraj