• P
  • FINANČNÍ SPECIALISTA - PÉČE O SVĚŘENÉ KLIENTY

FINANČNÍ SPECIALISTA - PÉČE O SVĚŘENÉ KLIENTY

Zaměstnavatel: Finspiro s.r.o.
Nádražní 1062

Jsme dynamická, rychle rostoucí společnost. Náš tým působí na trhu finančního poradenství více než 12 let. Naši specialisté poskytují komplexní finanční služby na nejvyšší kvalitativní úrovni formou individuálního poradenství. Výsledkem je důvěryhodné a dlouhodobé partnerství s našimi klienty. Každý náš klient je jedinečný, má své osobní cíle a rozdílné požadavky. Přesně to samé očekáváme od našich specialistů, přičemž z těch nejlepších vychováme manažery. Každý pracovní den v naší firmě je jedinečný. Od konkurence nás odlišuje systém práce a odměňování, ve kterém jsou všichni hodnoceni podle zaměstnaneckého modelu s fixní a variabilní složkou mzdy. Klienty si naši specialisté nehledají, ale jsou jim přiděleni společností.

Popis pracovní pozice:

S přiděleným klientem si domluvíte schůzku, vyslechnete si jeho požadavky, zhodnotíte situaci, sesbíráte data a navrhnete další postup. Oddělení administrativy vám následně zpracuje nabídky a kalkulace. Vy prezentujete návrhy řešení a poté společně obchod dokončíte. Následně se budete o klienta dlouhodobě starat a zajišťovat mu pravidelný servis.

Co nabízíme:
-zaměstnání v ekonomicky stabilní firmě
-přátelské prostředí
-kvalitní vzdělávání a osobní vzdělávací plán
-možnost rozvíjet své znalosti a zkušenosti
-zodpovědnou a smysluplnou práci s viditelnými výsledky
-mzdu odpovídající vašim zkušenostem a schopnostem
-funkční tým kolegů v příjemném prostředí (kuchyň, rekonstruované kanceláře v centru města, vlastní parkovací místa, …)
-nesvazování nesmyslnými pravidly korporátu
-svobodu při výkonu práce dle míry vaší zodpovědnosti

Pracovního vztahu: Pracovní poměr - plný úvazek
Pozice určená pro region: Liberecký kraj