• P
  • FINANČNÍ ÚČETNÍ S AJ/NJ | JIHLAVA

FINANČNÍ ÚČETNÍ S AJ/NJ | JIHLAVA

Zaměstnavatel: Grafton Recruitment s.r.o.

Je nás devět statečných a hledáme desátého nebo desátou !! :-)

Máš SŠ nebo VŠ v oboru ekonomickém?
Je Excel Tvou vášní? Protože to bude hodně o tabulkách, které Ti práci ulehčí!
Budeš součástí velkého týmu na finančním oddělení nadnárodní společnosti.
Potřebujeme alespoň 1 rok praxe ( i při škole se počítá!).

Náplň práce:

- zodpovědnost a samostatné vedení účetnictví,
- spolupráce při auditu, měsíčních závěrkách a inventurách,
- vystavení a účtování faktur,
- daňová problematika, cestovní příkazy,
- zpracování statistických výkazů, měsíční reporty,
- inventarizace dohadných položek a účtů časového rozlišení.
- spolupráce s hlavní účetní.

Požadujeme
- SŠ/VŠ vzdělání ekonomického směru
- Praxe v účetnictví - min.1 rok (z výrobní firmy malé bezvýznamné plus)
- Nadstandartní znalost EXCELU! - nutnost!
- Angličtina nebo němčina - jednoduchá komunikace postačí

- Motivující finanční ohodnocení / bonusový systém (fixní mzda + docházkový bonus + další bonusy)
- Klouzavá pracovní doba (začátek/konec)
- Náborový příspěvek pro nové zaměstnance
- Dotované závodní stravování
- Sick days
- Podpora profesního vzdělávání a osobního rozvoje
- Zaměstnanecké slevy na výrobky

Pracovní poměr: Plný pracovní úvazek
Požadavky vzdělání: Vysokoškolské vzdělání
Pozice určená pro region: Kraj Vysočina