• P
  • Rozpočtář staveb

Rozpočtář staveb

Zaměstnavatel: Stavební podnik spol. s r.o.
Lubenská 2013

Náplň práce: výpočet spotřeby materiálu, výpočet položkového rozpočtu, vypracování rozpočtu staveb, výběr nejvhodnějších materiálů a výrobků pro stavební práce + stanovení jejich množství, kalkulace ceny konstrukcí, výkonu a materiálu s použitím ceníku stavebních prací, zpracování a příprava výstupů pro realizaci staveb.
Požadujeme: minimálně středoškolské vzdělání stavebního zaměření, znalost čtení ve stavebních výkresech a dokumentech, spolehlivost, flexibilitu. Znalost programu KROS výhodou. Vhodné i pro čerstvé absolventy (ZAUČÍME)
Nabízíme: zaměstnání na HPP (záskok za mateřskou dovolenou s možností prodloužení), nástup možný ihned či dohodou, finanční ohodnocení tř.7 - 27.500 Kč + osobní ohodnocení (měsíční prémie v závislosti na výsledcích), dobrý kolektiv, letní a zimní pracovní dobu, služební telefon.
Způsob 1. kontaktu se zaměstnavatelem: tel. 777612217 nebo e-mailem koncekova@sprako.cz

Kontaktní osoba: Iva Končeková
Telefon: 777612217
Pracovního vztahu: Pracovní poměr - plný úvazek
Pozice určená pro region: Středočeský kraj