• P
  • Samostatná účetní - ekonom

Samostatná účetní - ekonom

Zaměstnavatel: P Z P MERLIN s.r.o.
Poličská 1365

Místo výkonu práce: Poličská 1635, Hlinsko
Vhodné pro OZZ, OZP s invaliditou 2. a 3. stupně.
Zaměstnání na dobu neurčitou s 3.měsíční zkušební dobou.
-Možnost zkráceného úvazku -30hod, mzda 18 750Kč.
NÁPLŇ PRÁCE: Samost. zpracování kompletní ek. agendy firmy, včetně podkladů pro audit, Zpracování mezd zaměstnanců.
POŽADAVKY:Vzdělání - min. maturita, nejlépe ekonomický obor, práce v oboru vítána, Práce s PC: programy Excel, Word, znalost softwaru Helios Red vítána, Strukturovaný životopis, dosavadní praxe, Aktuální výpis z rejstříku trestů, Znalost ekonomické a pracovněprávní legislativy, Organizační a komunikační schopnosti, Vstřícný přístup k zaměstnancům chráněné dílny, Samostatnost, Flexibilita.
ZAMĚSTNANECKÉ VÝHODY:
Práce ve stabilní firmě s dlouholetou tradicí, Chráněná dílna, Značka dobré kvality, Certifikace IFS, Zaručené zapracování v délce 6 měsíců, Příjemné prostředí menšího kolektivu, Možnost částečné práce z domova, Provoz i areál kompletně bezbariérový, Služební telefon, Výkonnostní odměny a další…

První kontakt učiňte prosím na výše uvedené e-mailové adrese.

Kontaktní osoba: Petra Rybáčková
Telefon: 469 311 516
Pracovního vztahu: Pracovní poměr - plný úvazek
Pozice určená pro region: Pardubický kraj