• P
  • Finanční analytik, controller - junior

Finanční analytik, controller - junior

Zaměstnavatel: Technické pružiny SCHERDEL s.r.o.
Bor 54

smlouva na 1 rok, poté možnost na dobu neurčitou
Způsob 1. kontaktu uchazeče se zaměstnavatelem: zaslání profesního životopisu na kontaktní email.
NÁPLŇ PRÁCE:

o Popora při přípravě roční uzávěrky ve spolupráci s vedením závodu
o Příprava měsíční uzávěrky a pravidelný reporting vedení
o Příprava ročních plánů, např. investičního plánu
o Po zapracování - komplexní controlling celého závodu (včetně projektového a produktového controllingu)
o Komunikace s auditory a případně i daňovými auditory

OČEKÁVÁME:

o SŠ/VŠ vzdělání ekonomického směru
o Základní znalosti finančních výkazů a účetních principů
o Velmi dobré znalosti MS Office / Excel (pokročilé funkce, používání vzorců)
o Schopnost vidět čísla v souvislostech
o Velmi dobré analytické dovednosti
o Znalost SAP FI/CO výhodou
o Zkušenosti s controllingem / kalkulacemi nákladů ve výrobní společnosti výhodou
o Ochotu k dalšímu vzdělávání
o Znalost NJ slovem i písmem, případně i AJ

NABÍZÍME:

o Plochou hierarchii a rodinnou atmosféru
o V souladu s firemní filozofií "Každý zaměstnanec je na svém pracovišti svým vlastním podnikatelem" můžete vždy očekávat zajímavé a rozmanité úkoly
o Možnost odborného vzdělávání a rozvoje, jazykové kurzy
o Adekvátní platové ohodnocení
o Vánoční a věrnostní prémie
o Příspěvek na dopravu
o Příspěvky při životních jubileích, narození dítěte, uzavření sňatku

Požadujeme
Znalost jazyka: Angličtina, Němčina

Kontaktní osoba: Jaroslava Melgerová
Telefon: 374 702 199
Pracovního vztahu: Pracovní poměr - plný úvazek
Pozice určená pro region: Plzeňský kraj