• P
  • FINANČNÍ ÚČETNÍ

FINANČNÍ ÚČETNÍ

Zaměstnavatel: Charita Frýdek - Místek
F. Čejky 450

A11 z:2/11/2021 a:10/11/2021
Požadujeme:
- ukončené středoškolské/vysokoškolské vzdělání ekonomického směru
- nejméně 5 let praxe v oboru
- kompletní znalost účetnictví (vyhláška č. 504/2002 Sb, základní účetní standardy a další)
- předložení výpisu z RT
- komunikační schopnosti, flexibilitu
- schopnost samostatné práce i týmové spolupráce
- zodpovědnost, spolehlivost
- základní znalosti práce s PC (Word, Excel)
- ochotu vzdělávat se.
Výhodou:
- znalost softwaru Vema.
Náplň práce:
- vedení účetnictví Charity Frýdek-Místek dle platné legislativy
- zpracování účetní agendy - pokladní doklady, cestovní příkazy, operace platební kartou, banka, mzdy, interní doklady, majetek Charity Frýdek-Místek
- zpracování daňové agendy - silniční daň, daň z příjmů PO, majetkové daně
- komunikace s obchodními partnery v rámci dodavatelsko-odběratelských vztahů, komunikace s úřady
- zpracování účetní závěrky, spolupráce s auditorkou.
Nabízíme:
- finanční ohodnocení dle mzdového předpisu Charity Frýdek-Místek, 31 tis. - 34 tis.
- ucelený systém zaměstnaneckých benefitů (pravidelné odborné vzdělávání, 6 týdnů dovolené, stravenky, příspěvek na penzijní připojištění)
- pracovní smlouvu na dobu určitou (1 rok) s možností prodloužení
- možnost seberealizace
- předpokládaný nástup ihned, dohodou.
Přihlášku spolu se strukturovaným životopisem zasílejte do 30. 11. 2021 elektronicky na e-mail jobs@charitafm.cz. Výběrové řízení je průběžné a tříkolové, k ústnímu pohovoru budou pozváni vybraní kandidáti. Nevyžádané zaslané přihlášky se nevracejí a zaslání uchazeči souhlasí se zpracováním svých údajů

Kontaktní osoba: Stanislava Hrůzková
Pracovního vztahu: Pracovní poměr - plný úvazek
Pozice určená pro region: Moravskoslezský kraj