• P
  • Rozpočtáři / Prodejci - interiérové dveře

Rozpočtáři / Prodejci - interiérové dveře

Zaměstnavatel: OKNA TRIOGAS, s.r.o.
Poláškova 32

ROZPOČTÁŘI / PRODEJCI - interiérové dveře
Rodinná firma s 15-ti letou tradicí posiluje stávající tým. Hledáme milého/milou kolegu/kolegyni
se smyslem pro humor, zodpovědnost a pečlivost.
Požadujeme: min. středoškolské vzdělání, ochotu pracovat a učit se novým věcem.
Náplň práce: vytváření cenových nabídek a komunikace se zákazníkem, objednávky zboží,
nutná práce s počítačem (Excel, Word) - základní.
Práce je svým charakterem vhodná spíše pro ženy.
Jedná se o práci ve vzorkové prodejně ve Valašském Meziříčí, jednosměnný provoz Po-Pá
dle otevírací doby.
Nabízíme: firemní benefity, zaměstnanecké výhody, firemní telefon.
První kontakt: e-mailem na triogas@triogas.cz

Kontaktní osoba: Radek Grygařík
Telefon: 732 417 418
Pracovního vztahu: Pracovní poměr - plný úvazek
Pozice určená pro region: Zlínský kraj