• P
  • Asistent/ka ekonomického oddělení

Asistent/ka ekonomického oddělení

Zaměstnavatel: ÚSOVSKO FOOD a.s.
Klopina 33

Náplň práce:
- podpora mzdové agendy (kontrola docházky, evidence a kontrola odpracovaných směn, evidence čerpání dovolené, přesčasových hodin, zpracování měsíčních výkazů do účetnictví, evidence denní produkce),
- evidence spotřeby surovin a obalů,
- inventury stavu surovin a obalů,
- kontrola příjmu výrobků,
- odesílání a vyzvedávání poštovních zásilek.

Požadujeme:
- min. SŠ vzdělání,
- znalost práce s PC,
- samostatnost, pracovitost, pečlivost,
- znalost českého jazyka slovem i písmem,
- zodpovědnost, časovou flexibilitu, ochotu učit se novým věcem.

Nabízíme:
- Kromě standardních benefitů jako je 5 týdnů dovolené, příspěvek 4000 Kč/rok na wellness pobyty, masáže či dioptrické brýle, příspěvek na penzijní pojištění 1000 Kč/měsíc, stravenkový bonus 60 Kč/den Vám nabízíme odborný růst a profesní zařazení ve firmě s vysokými cíli a odpovědnou firemní kulturou. Můžeme též nabídnout dočasné firemní ubytování a zaškolení.
Prac. doba 6.30-15.00. Kontakt: telefonicky, e-mailem.

Kontaktní osoba: Ondřej Brzobohatý
Telefon: 602363413, 583484123
Pracovního vztahu: Pracovní poměr - plný úvazek
Pozice určená pro region: Olomoucký kraj