• P
  • FINANČNÍ ÚČETNÍ | NÁSTUPNÍ BONUS | PARDUBICE

FINANČNÍ ÚČETNÍ | NÁSTUPNÍ BONUS | PARDUBICE

Zaměstnavatel: Grafton Recruitment s.r.o.

DO PARDUBIC SE HLEDÁ FINANČNÍ ÚČETNÍ!

Pro zkušené účetní nabízíme jedinečnou pracovní pozici.

Máte vzdělání ekonomického směru a zkušenosti na obdobné pozici?

Nebojíte se komunikovat v angličtině?

V tom případě hledáme právě Vás!

Náplň práce:
- přímá zodpovědnost za vedení účetnictví samostatné divize
- vedení skladů a skladových zásob
- vytváření měsíčních reportů
- příprava podkladů pro DPH
- případný zástup za hlavní účetní a sestavení a kontrola DPH přiznání
- příprava podkladů a ad hoc analýzy pro vedení společnosti
- odsouhlasení a porovnání lokálního účetního systému a us gaap pro danou divizi

Zaujala Vás naše nabídka? Zašlete nám Váš životopis!

Požadujeme
- Ekonomické vzdělání
- Min. 2 roky praxe ve zpracování komplexního účetnictví
- Znalost metodiky účtování v podvojném účetnictví
- orientace v účetní a daňové legislativě – především znalost DPH v oblasti obchodování v rámci EU
- středně pokročilá znalost angličtiny – denní komunikace se zahraničím
- Zkušenost s ERP systémem

* Flexibilní začátek a konec pracovní doby
* 25 dní dovolené
* Home office
* Příspěvek na stravování
* Kvartální bonusy
* Odměny za odpracované roky
* Zvýhodněné volání

Pracovní poměr: Plný pracovní úvazek
Požadavky vzdělání: Vysokoškolské vzdělání
Pozice určená pro region: Pardubický kraj