• P
  • Finanční účetní - Tachovsko

Finanční účetní - Tachovsko

Zaměstnavatel: Grafton Recruitment s.r.o.

Hledáte nové místo? Cítíte, že je potřeba změny? My hledáme vás!

Máte zkušenosti na pozici ÚČETNÍ. Závěrky, daně, audity a komunikace s finančním úřadem vám není cizí? Pošlete nám svůj životopis.

Vaším úkolem bude:

- Příprava měsíčních a ročních závěrek
- Příprava daňových přiznání a platby
- Implementace účetních procesů a směrnic
- Veškerá operativa v rámci oddělení
- Komunikace napříč společností (spolupráce se zahraničím)
- Reporting

Požadujeme
- Zkušenost v oblasti účetnictví nebo vzdělání v oboru
- Velmi dobrou znalost anglického jazyka (denní komunikace)
- Znalost účetních systémů a postupů
- Znalost daňové a účetní problematiky
- Velmi dobrou práci na PC
- Orientaci na detail, pečlivost

- 5 týdnů dovolené
- kvartální prémie v hodnotě až 10 000 Kč
- stravenky v hodnotě 100 Kč
- závodní stravování
- flexibilní pracovní dobu (core time 9:00 - 15:00)
- penzijní/životní připojištění

Pracovní poměr: Plný pracovní úvazek
Požadavky vzdělání: Vysokoškolské vzdělání
Pozice určená pro region: Plzeňský kraj