• P
  • EKONOMICKÝ ŘEDITEL/-KA

EKONOMICKÝ ŘEDITEL/-KA

Zaměstnavatel: MSA, a.s.
Hlučínská 641

KO: Ing. Zuzana Stromská, tel.: 733 678 252, email zuzana.stromska@msa.cz

Požadujeme:
- VŠ (min. Bc.) ideálně ekonomického směru nebo se specializací v oblasti řízení podniků
- Předchozí praxe ve výrobní společnosti - ideálně na podobné pozici v ČR
- Znalost anglického/ruského jazyka výhodou
- Flexibilní, komunikativní a organizačními schopnostmi
- Znalost nástrojů MS Office - zejména MS Excel
Pracovní náplň:
- Řízení finančního a ekonomického úseku společnosti - účtárna, controlling, financování
- Nastavení a optimalizace procesů ve svěřených oblastech
- Analýza ekonomické činnosti společnosti včetně ekonomiky realizovaných projektů a zakázek
- Nastavení manažerského reportingu
- Reporting ekonomických ukazatelů mateřské společnosti
Nabízíme:
- motivující finanční ohodnocení
- další zaměstnanecké benefity (týden dovolené navíc, pružná pracovní doba, příspěvek na stravování, příspěvek na penzijní připojištění nebo životní pojištění, pracovní a životní jubilea, slevy na volání)
- příležitost k dalšímu profesnímu růstu
- pracovní smlouvu na dobu určitou s možností prodloužení na dobu neurčitou

Požadujeme
Znalost jazyka: Angličtina, Ruština

Pracovního vztahu: Pracovní poměr - plný úvazek
Pozice určená pro region: Moravskoslezský kraj