• Rozpočtář / Rozpočtářka, kalkulant / kalkulantka pro pozemní stavby

Rozpočtář / Rozpočtářka, kalkulant / kalkulantka pro pozemní stavby

Zaměstnavatel: KVAZAR akciová společnost
Střádalů 26

Tel.: 603 144 341, e-mail: personalni@kvazar.cz
Požadavky: minimálně SŠ vzdělání v oboru stavebnictví, znalost MS Office je samozřejmostí, velkou výhodou znalost kalkulačních programů (AutoCAD, Build power) ; orientaci a praktickou znalost v oblasti sestavování a kalkulování nabídkových cen, komunikativní povaha, která nemá problém řešit se subdodavateli případné neshody, řidičský průkaz sk. B - aktivní řidič,
ochota učit se novým věcem, ochota k týmové práci, pečlivost při práci s čísly a dokumenty, zodpovědnost a samostatnost

Náplň práce:
příprava rozpočtů a cenových kalkulací k soutěžním zakázkám
zajišťování a výběr nejvhodnějších subdodavatelů k vyhraným zakázkám
příprava podkladů pro uzavření objednávky nebo smlouvy o dílo
příprava nabídkových rozpočtů, časových a finančních harmonogramů
zpracování podkladů změnových listů a jejich konzultace s investorem
komunikace se stavbyvedoucím

Benefity: Zázemí stabilní společnosti, roční bonusy, stravenky, služební mobil (notebook), platové ohodnocení v závislosti na zkušenostech (růst po zapracování), účast na firemních neformálních akcích, možnost dalšího vzdělávání (kurzy, školení)

Pracovního vztahu: Pracovní poměr - plný úvazek
Pozice určená pro region: Moravskoslezský kraj