• P
  • DAŇOVÝ SPECIALISTA

DAŇOVÝ SPECIALISTA

Zaměstnavatel: Grafton Recruitment s.r.o.

Láká Vás působení v úspěšné společnosti, která nabízí nespočet benefitů a váží si svých zaměstnanců?
Máte zkušenosti v oblasti daní a komunikativní znalost anglického jazyka? Pak neváhejte a zašlete nám svůj životopis, právě hledáme pozici: DAŇOVÝ SPECIALISTA.

Náplň práce:
* zpracovávání podkladů pro daňová přiznání společnosti
* spolupráce v oblasti daní napříč společností
* spolupráce na dotačních projektech
* reporting

Požadujeme
* VŠ vzdělání ekonomického směru
* AJ na úrovni A2/B1
* znalost MS Office, hlavně Excel
* znalost SAPu výhodou

* 13., 14. a 15. plat
* 25 dní dovolené
* pružná pracovní doba
* možnost home office
* příspěvek na životní a penzijní připojištění
* příspěvky na stravování
* vzdělávací kurzy
* slevy na produkty společnosti

Pracovní poměr: Plný pracovní úvazek
Požadavky vzdělání: Odborné vyučení bez maturity
Pozice určená pro region: Moravskoslezský kraj