• P
  • Finanční účetní - Plzeň město

Finanční účetní - Plzeň město

Zaměstnavatel: Grafton Recruitment s.r.o.

Právě přijmeme nového kolegu/kolegyni na pozici Finanční účetní. Hledáte uplatnění v oblasti účetnictví? Chcete se věnovat komplexnímu účetnictví a mít možnost učit se nové věci?

Máte praxi alespoň 2 roky v oblasti finančního účetnictví? Chcete pracovat pro menší společnost se sídlem přímo v Plzni s výbornou dopravní dostupností?

Pokud Vám vychází odpověď ANO, čtěte dál, možná tato pracovní pozice bude vyhovovat přímo Vám.

Pracovní náplň:
- Vystavování faktur odběratelům, jejich zaúčtování
- Zpracování a účtování souvisejících přijatých faktur
- Účtování dohadných položek
- Spolupráce s odd. logistiky
- Správa pohledávek a závazků, sledování pohledávek po splatnosti
- Komunikace s odběrateli a dodavateli
- Platby dodavatelům, zápočty
- Kontrola účtů a salda v rámci měsíční a roční závěrky
- Kontrola podkladů pro DPH a příprava přiznání

Požadujeme
- Praxe na obdobné pracovní pozici min. 2 roky
- Znalost účetnictví a problematiky DPH (tuzemsko, EU, 3. země)
- Znalost AJ – mírně pokročilý (porozumění textu na faktura, převážně písemná komunikace)
- MS Office
- Znalost účetního SW KAISER SQL výhodou

- 5 týdnů dovolené
- Docházkový bonus 3000 Kč/měs.
- Pololetní bonus obvykle 50% aktuální základní mzdy
- Stravenka 130 Kč bez spoluúčasti zaměstnance
- Příspěvek na penzijní připojištění 500 Kč/měsíc
- Jednou za dva měsíce 200 Kč poukázka na zdravotní péči (masáže, lékárna)
- Odměna při významných životních a pracovních výročích

Pracovní poměr: Plný pracovní úvazek
Požadavky vzdělání: Vysokoškolské vzdělání
Pozice určená pro region: Plzeňský kraj