• P
  • stavbyvedoucí - rozpočtář

stavbyvedoucí - rozpočtář

Zaměstnavatel: Rovina stavební a.s.
Kroměřížská 134

pracoviště Hulín - dle zakázek
- Náplň práce: administrativa, organizace výroby na více stavbách, komunikace se zákazníkem, vedení stavebních deníků, vytváření rozpočtů, kalkulací
- Požadujeme: není nutná praxe - zaučíme, znalost práce na PC (MS Office), technická zdatnost, orientace ve výkresech, řidičský průkaz sk. B, komunikativnost, zodpovědnost, samostatnost a zdravé sebevědomí, zájem o osobní rozvoj a chuť pracovat
- Nabízíme: nástupní mzda dle znalostí, zkušeností od 30 000 Kč + variabilní složka mzdy do výše 20%, 5 týdnů dovolené, služební telefon / notebook, stravování v areálu společnosti (příspěvek zaměstnavatele na stravu), možnost bezplatného využití rekreačního areálu Haná, příspěvek na penzijní připojištění, 13. plat dle hospodářského výsledku firmy, prostor pro vlastní inovaci a nápady
- kontakt telefonicky Po-Pá (8:00 - 15:30 hod.), příp. své písemné nabídky se strukturovaným životopisem posílejte na e-mail: personal@magneton.cz

Pracovního vztahu: Pracovní poměr - plný úvazek
Pozice určená pro region: Zlínský kraj