• VEDOUCÍ EKONOMICKÉHO ÚSEKU - EKONOM/KA - Kontakt: telefonicky či e-mailem.

VEDOUCÍ EKONOMICKÉHO ÚSEKU - EKONOM/KA - Kontakt: telefonicky či e-mailem.

Zaměstnavatel: Charita Beroun
Cajthamlova 169

Charita Beroun hledá do svého týmu nového kolegu nebo kolegyni na pozici vedoucí ekonomického úseku.
Popis pozice: finanční řízení nestátní neziskové organizace, tvorba a kontrola čerpání rozpočtů, zpracování žádostí o dotace a granty, zodpovědnost za jejich správné vyúčtování, úzká spolupráce s externí účetní firmou, kontrola zaúčtování prvotních účetních dokladů a uzavíraných smluv, tvorba ekonomických návrhů k řízení organizace, zpracování statistických výkazů, jednání s úřady a jinými organizacemi. Požadujeme: SŠ nebo VŠ ekonomického směru, zkušenosti na obdobné pozici v neziskovém sektoru výhodou, zodpovědnost, pečlivost, samostatnost. Nabízíme: práci na plný nebo částečný úvazek (0,7-1,0), hrubou mzdu 35 000 Kč + osobní ohodnocení po zkušební době, odměny, možnost práce z domova a flexibilní nastavení pracovní doby, smysluplnou práci v příjemném prostředí, srdečný kolektiv a týmovou práci, možnost seberealizace, umístění dítěte od 1,5 roku do naší dětské skupiny v objektu (se zaměstnaneckou slevou), bezplatné parkování u objektu. Zaměstnanecké výhody: firemní školka, flexibilní pracovní doba, občasná práce z domova. Kontakt: telefonicky či e-mailem (Po-Pá 8:00-15:00).

Pracovního vztahu: Pracovní poměr - plný úvazek
Pozice určená pro region: Středočeský kraj