• P 
  • P 
  • Rozpočtář zakázek 

Rozpočtář zakázek

Zaměstnavatel: Recycling - kovové odpady a.s.
Nádražní 821

Místo výkonu práce: Slatiňany
Hledáme nové kolegy na pozici rozpočtář zakázek.
Náplň práce: Obchodní část strojírenské výroby od zpracování poptávek, přípravy cenových kalkulací podle různých technologií výroby, rozesílání cenových nabídek zákazníkům, zadávání získaných objednávek do výroby, sledování zakázek v čase - projednávat se zákazníky případné odchylky od objednaného termínu dodání až po získávání zpětné vazby od zákazníků (spokojenost, podněty na zlepšení atd.)
Požadavky: středoškolské vzdělání strojírenského směru s maturitou - vhodné i pro absolventy bez praxe, schopnost číst technické výkresy a zadávací dokumentaci k zakázkám, zodpovědnost za obchodní část zakázky od začátku do konce (samostatnost), otevřená komunikace se zákazníky i v pracovním týmu, týmovost - teprve spoluprací v týmu vznikne dobrý produkt, za který zákazník zaplatí, ochota učit se nové věci, samostatnost a praktické založení, ochotu pracovat přesčas, pokud to situace vyžaduje, řidičský průkaz sk. B - aktivní řidič, trestní bezúhonnost doložit čestným prohlášením
Nabízíme: Zaměstnání u stabilní a ekonomicky silné společnosti. Velmi pestrou práci. Zkušený a přátelský tým ochotný pomoci. Zajímavé mzdové ohodnocení - informace při osobním jednání. Stravenky, benefitní karta. Bonusový systém ohodnocení. Služební telefon.
ZAMĚSTNANECKÉ VÝHODY: stravenky, bonusový systém

První kontakt učiňte, prosím, na výše uvedené e-mailové adrese.

odpovědět
Rozpočtář zakázek
Reagovat: odeslat životopis zaměstnavateli
Pracovního vztahu: Pracovní poměr - plný úvazek
Pozice určená pro region: Pardubický kraj