• P 
  • P 
  • Bankéři 

Bankéři

Zaměstnavatel: Československá obchodní banka, a. s.
Březinova 18

Místo výkonu práce: Březinova 18/13, 350 02 Cheb. Pracovní poměr na dobu určitou (1 rok) - poté možné převedení na dobu neurčitou (pokud zaměstnanci splňují profil a očekávání).

Na pobočku v Chebu hledáme nového/novou kolegu/kolegyni. Máme velmi propracovaný zaškolovací systém, a tudíž dáme rádi příležitost i těm, kteří v bance ještě nepracovali. Nicméně pokud už zkušenosti máte, věřte, že to dokážeme opravdu ocenit. Máme pro Vás připravené školení jak online, tak face to face. Zároveň budete mít svého mentora, který se o Vás bude starat a pomůže Vám v začátcích. Podpoří Vás i tým interních trénérů. Během adaptačního procesu, který trvá 3-6 měsíců, absolvujete potřebná školení a certifikační zkoušky, které Vám proplatíme a pomůžeme Vám se na ně připravit. Těšit Vás jistě budou velmi dobré vztahy s kolegy na pobočce a to, že se o naše zaměstnance opravdu staráme. Jsme moderní bankou a používáme moderní technologie jako je biometrické podepisování, live meetingy se specialisty apod., abychom klientům zajistili co největší komfort při vyřizování jejich požadavků.

Pracovní doba: v rámci otevírací doby (Po+St 9:00-12:00 h a 13:00-17:00 h, Út+Čt+Pá 8:00-12:00 h a 13:00-16:00 h). Náplň práce: budete mít na starost pomáhat příchozím klientům a vyřizovat jejich požadavky, portfolio stávajících klientů je velké a služby/produkty se rychle vyvíjí, proto je potřeba tyto záležitosti s klienty probrat (čeká Vás telefonická i osobní komunikace s našimi klienty), v neposlední řadě na Vás čeká potřebná administrativa, spolupráce s kolegy/kolegyněmi a specialisty, účast na společných pora

odpovědět
Pracovního vztahu: Pracovní poměr - plný úvazek
Pozice určená pro region: Karlovarský kraj