• P
  • KALKULANT/KALKULANTKA V NÁKLADNÍ DOPRAVĚ

KALKULANT/KALKULANTKA V NÁKLADNÍ DOPRAVĚ

Zaměstnavatel: ČSAD Frýdek - Místek a.s.
Ostravská 264

A16 z:16/1/2023 a:17/1/2023
Náplň práce:
- zpracování jízdních a mzdových dokladů pro fakturaci a mzdy řidičů
- fakturace - vystavování faktur, evidence přijatých faktur
- přenosy a reporty dat z informačních systémů
- zpracování zahraničních a tuzemských cestovních náhrad
- evidence pohledávek
- zpracování silničních poplatků
- statistiky, archivní činnost.
Požadujeme
- úplné střední odborné vzdělání s maturitou
- částečnou komunikaci v AJ
- znalost práce na PC
- spolehlivost, komunikativnost, samostatnost
- zodpovědný přístup ke svěřeným úkolům.
Nabízíme
- pracovní poměr na dobu určitou s možností prodloužení na neurčitou
- možnost částečně pracovat z domova
- zázemí v nadnárodní firmě s dobrou platební morálkou
- profesní růst a seberealizaci
- nástup ihned nebo dle dohody
- týden dovolené navíc
- příspěvek na penzijní nebo životní pojištění
- příspěvek na stravování
- zvýhodněný mobilní tarif pro rodinu
- PHM za zvýhodněné ceny
- produkty našich partnerů za zvýhodněné ceny.
Kontakt telefonicky, emailem.

Požadujeme
Znalost jazyka: Angličtina

Pracovního vztahu: Pracovní poměr - plný úvazek
Pozice určená pro region: Moravskoslezský kraj