• P 
  • P 
  • Finanční specialista / specialistka 

Finanční specialista / specialistka

Zaměstnavatel: Jiří Tatýrek
Mlýnská 317

1. kontakt telefonicky, písemně. Tel.: 731 269 947, e-mail: sabrina.hrancova@bcas.cz

Jste komunikativní, společenští, zajímáte se o finance a zároveň se nebojíte aktivně komunikovat s klienty? Hledáte práci, která vám dokáže současně nabídnout férové odměňování, kariérní růst, možnost seberealizace a osobního rozvoje?

Přidejte se do našeho sehraného týmu, aktuálně hledáme Finančního specialistu/tku.

Hledáme nového kolegu/kolegyni, který/á bude našim klientům věnovat odpovídající péči, budovat s nimi dlouhodobé vztahy a pomáhat jim plnit jejich sny a cíle. Hledáme osobu s dobrými komunikačními schopnostmi, příjemným vystupováním a proklientským přístupem.

Jak vypadá náš pracovní den?
Každé dopoledne se společně setkáme s kolegy z týmu (osobně či online) a učíme se, trénujeme, společně voláme novým i stávajícím klientům, inspirujeme se navzájem. S klienty jsme v každodenním kontaktu, ať telefonicky nebo osobně, chodíme na domluvené schůzky a pomáháme jim k dosažení finanční nezávislosti a plnění životních cílů. Součástí naší práce je i zpracování finančních plánů, navrhování vhodných řešení pro klienty a následná administrativa a reportování. Administrativní práci nám usnadňují digitální nástroje a moderní aplikace, se kterými denně pracujeme.

A co nás na práci baví?
Vzájemně si pomáháme, podporujeme, inspirujeme a vzděláváme se. Naše práce nám dává smysl a každý spokojený klient nám přináší radost. Účastníme se celofiremních aktivit, školení a teambuildingů, motivující finanční odměna na konci měsíce také není k zahození. Zakládáme si na otevřené firemní komunikaci a

odpovědět
Finanční specialista / specialistka
Reagovat: odeslat životopis zaměstnavateli
Pracovního vztahu: Pracovní poměr - plný úvazek
Pozice určená pro region: Moravskoslezský kraj