• P 
  • P 
  • FINANČNÍ ÚČETNÍ (zkrácený pracovní úvazek) 

FINANČNÍ ÚČETNÍ (zkrácený pracovní úvazek)

Zaměstnavatel: Oblastní nemocnice Náchod a.s.
Purkyňova 446

Pracovní poměr na dobu určitou (1 rok), zkrácený pracovní úvazek na 20 hodin týdně s rovnoměrně rozloženou pracovní dobou - pondělí až pátek od 08:00 hod. do 12:00 hod. Nástup dle domluvy.
Mzdové ohodnocení bud upřesněno při osobním jednání.

Náplň práce: zajištění daňových dokladů k uhrazeným zálohám; vedení evidence zápočtů faktur přijatých a vydaných; vedení saldokonta závazků a pohledávek, urgence nezaplacených faktur; samostatné účtování o stavu a pohybu podkladní hotovosti; samostatné účtování účetních operací - vydané faktury; samostatné účtování běžných účetních operací v oblasti majetku - příjmy; zástup referenta finanční účtárny - faktury přijaté/vydané, pokladna; spolupráce s ostatními pracovníky odboru.

Požadavky: min. SŠ vzdělání ekonomického směru; znalost účetních a daňových předpisů dle české legislativy; dobrá uživatelská znalost MS Office; aktivní přístup, zodpovědnost a samostatnost; min. 2 roky praxe na pozici finanční účetní.

Zaměstnanecké výhody: podnikové stravování, příspěvek na stravování, zaměstnanecké benefity, zaměstnanecký mobilní tarif i pro členy rodiny, 5 týdnů dovolené (alikvotně kráceno k výši úvazku).

Kontakt - Bc. Jará Eva; tel.: 728 215 931, e-mail: jara.eva@nemocnicenachod.cz (pro zaslání životopisu).

Požadujeme
Ekonomika, Jiné

odpovědět
FINANČNÍ ÚČETNÍ (zkrácený pracovní úvazek)
Reagovat: odeslat životopis zaměstnavateli
Pracovního vztahu: Pracovní poměr - zkrácený úvazek
Pozice určená pro region: Královéhradecký kraj