• P
  • PRACOVNÍCI ÚDRŽBY - ELEKTIKÁŘI

PRACOVNÍCI ÚDRŽBY - ELEKTIKÁŘI

Zaměstnavatel: PAC Hořovice s.r.o.
Masarykova 153

Náplň práce: údržba a kontrola výrobních zařízení, diagnostika a servis strojů v pekárenském provozu, diagnostika a odstraňování závad na strojních zařízeních, montáž a údržba el. sítě. Požadavky: středoškolské vzdělání s výučním listem nebo maturitní zkouškou, odborná způsobilost dle vyhlášky č- 50/1978 Sb., čtení a použití technické dokumentace, výkresů a schémat, zkušenosti s provozní údržbou strojů, spolehlivost, pečlivost, řidičský průkaz sk. B. Nabízíme: práci v prosperující a stabilní české společnosti, mzda pro zaracování 35 až 45 000 Kč + roční prémie, možnost pronájmu služebního bytu v místě výkoni práce, zaměstnání pro rodinné příslušníky, komplexní zaškolení, stravenkový paušál, věrnostní a jiné zaměstnanecké benefity. Nástup možný ihned. Kontakt: telefonicky či e-mailem.

Pracovního vztahu: Pracovní poměr - plný úvazek
Pozice určená pro region: Středočeský kraj