• P
  • NÁSTROJAŘ/NÁSTROJAŘKA

NÁSTROJAŘ/NÁSTROJAŘKA

Zaměstnavatel: LINAPLAST s.r.o.
Sportovní 313

Kontaktní osoba Škrabalová Hana, tel. 583 037 124 (volat 8:00-16:00 hod.), e-mail: kariera@linaplast.cz
Požadavky: SŠ technického směru, komunikativnost, pečlivost, schopnost a ochota učit se nové věci, znalost čtení technické dokumentace, pracovitost a manuální zručnost.
Náplň práce: výroba a oprava vstřikovacích forem dle dodané dokumentace, organizace výroby jednotlivých dílů forem a návrhy na jejich opravu ve spolupráci s mistrem, obsluha soustruhu, oprava forem z lisovny, dodržování nastavených systémů řízení a certifikovaných systémů kvality.
Nabízíme: plně hrazené stravenky v hodnotě 120 Kč za směnu, příspěvek na dopravu až 1 600 Kč měsíčně, odměna za odpracovanou dobu ve výši Kč 1500,- měsíčně, možnost náborového příspěvku 5000 Kč, příspěvek na jazykový kurz 1000 Kč/pololetí, příspěvek na životní pojištění až 1000 Kč měsíčně, pojištění odpovědnosti za škodu, věrnostní odměny až 4000 Kč ročně, 25 dní dovolené +2 dny sick days, vitamínové balíčky, flexi passy při životním jubileu, výhodný mobilní tarif i pro členy rodiny, firemní slevové akce (např. zvýhodněné lístky do kina Šantovka, aquapark Olomouc), firemní akce

Požadujeme
Jiné

Pracovního vztahu: Pracovní poměr - plný úvazek
Pozice určená pro region: Olomoucký kraj