• P 
  • P 
  • Hlavní finanční účetní (m/ž) 

Hlavní finanční účetní (m/ž)

Zaměstnavatel: BENEKOVterm s.r.o.
Masarykova 402

Kdo jsme
Jsme tradiční česká rodinná společnost, která je předním výrobcem ekologických automatických kotlů. Teplo do domovů i průmyslových objektů dodáváme v České Republice i do více jak 23 zemí v Evropě v Asii nebo Austrálii. Při výrobě našich výrobků spolupracujeme s významnými výzkumnými centry a univerzitami v celé Evropě, ale také s významnými společnostmi, např. Siemens. Zajišťujeme také zakázkovou strojírenskou výrobu, prodej fotovoltaických elektráren, tepelných čerpadel a energeticky úsporného osvětlení.
Zároveň věříme, že firma není uzavřená jednotka a pro svůj zdravý chod se musí zapojit do aktivit ve svém okolí. Dlouhodobě proto aktivně podporujeme různé kulturní i sportovní akce a spolky v regionu a v neposlední řadě se věnujeme ochraně přírody. Sadíme aleje stromů, stavíme tůně a rybníky a revitalizujeme krajinu v blízkém okolí.
Výzva pro všechny kované v oboru finanční správy - Benekov hledá nového učetního (M/Ž)!

Máte v lásce vše, co se týče finančního řízení a účetnictví? Jakožto náš účetní budete nedílnou součástí firemního vedení. Vše od plánování, přes rozpočty a uzávěrky až po audity bude Vaším královstvím. Doufáme ve spolehlivého a do práce nadšeného týmového hráče.
Popis pozice
Hledáme do svého týmu dalšího parťáka, schopného pomoct jí s veškerou finančně-účetní agendou. Práce na této pozici obnáší především účetní úkony očekávatelné ve výrobní firmě - dodavatelské a odběratelské vztahy a faktury, účtování pokladny, DPH, kontrolní hlášení, roční uzávěrky, řešení daní, ale také práci se sklady či závazkové vztahy nebo řešení auditu. V neposlední řad

odpovědět
Hlavní finanční účetní (m/ž)
Reagovat: odeslat životopis zaměstnavateli
Pracovního vztahu: Pracovní poměr - plný úvazek
Pozice určená pro region: Moravskoslezský kraj