• P 
  • P 
  • OBCHODNÍK / OBCHODNICE - SALES MANAGER SENIOR 

OBCHODNÍK / OBCHODNICE - SALES MANAGER SENIOR

Zaměstnavatel: Wikov MGI a.s.
Hronov 356

Pracovní poměr na dobu určitou (6 měsíců) s možností prodloužení. Nástup možný ihned.

Společnost Wikov MGI a.s. je česká firma s více než 140letou tradicí vyrábějící ozubená kola a mechanické převodovky do celého světa.
Potřebuje někoho, kdo: aktivně vyhledá nové zákazníky a pečuje o stávající; má globální znalost produktů a světových trhů (Evropa, Amerika, Asie); zpracuje poptávky; vyhotovuje nabídky; organizuje uzavírání smluv a připravuje podklady pro fakturaci; vede obchodní jednání; vypracuje podklady pro sestavení plánu prodeje; účastní se zahraničních veletrhů, tuzemských a zahraničních služebních cest.

Požadavky: minimálně SŠ vzdělání, zkušenosti v oboru strojírenství, profesionální vystupování, ochota cestovat k zákazníkům i do zahraničí, anglický jazyk na komunikativní úrovni (minimálně B2), aktivní řidič/řidička (sk. B).

Těšit se můžete na: přátelské a podporující týmové prostředí; příspěvek na penzijní připojištění až 1.400 Kč; až 30 dnů volna každý rok; lékaře na telefonu; výhodné volání pro celou rodinu; odborný růst a školení, studium cizích jazyků (AJ, NJ, RJ); stravování v závodní jídelně s obědy od 39 Kč a výběrem ze 6 ti jídel; další zajímavé benefity, ze kterých si vybere opravdu každý (placené dny volna navíc při svatbě, narození dítěte apod., odměny za pracovní jubileum, životní jubileum, odchod do důchodu, firemní ubytovna, podpora sportovních aktivit, sponzoring týmu ve Vaší obci, firemní akce - sportovní, kulturní, zážitkové, životní pojištění a mnoho dalšího); pohodlné parkování v areálu s bezpečným přístřeškem na kola a motocykly.

Kontakt e-

Požadujeme
Znalost jazyka: Angličtina

odpovědět
OBCHODNÍK / OBCHODNICE - SALES MANAGER SENIOR
Reagovat: odeslat životopis zaměstnavateli
Pracovního vztahu: Pracovní poměr - plný úvazek
Pozice určená pro region: Královéhradecký kraj