• P
  • Sociální pracovník/sociální pracovnice

Sociální pracovník/sociální pracovnice

Zaměstnavatel: Občanské sdružení D.R.A.K.
Antonína Dvořáka 2243

Požadavky:
-vzdělání sociálního pracovníka dle zákona č. 108/2006 Sb., o sociálních službách, ve znění pozdějších předpisů. Jedná se o pozici sociálního pracovníka, NIKOLIV pozici pracovníka v sociálních službách,
- do pracovního poměru může být přijata i osoba, která splní kvalifikaci sociálního pracovníka do 18 měsíců od nástupu na pracovní místo (vhodné i pro studenty sociální práce, sociální politiky, speciální pedagogiky nebo příbuzných oborů),
-uživatelská znalost PC (Word, Excel, internet, e-mail, apod.), znalost eQuip výhodou,
-trestní i morální bezúhonnost,
-řidičský průkaz skupiny B (aktivní řidič) PODMÍNKOU.

Pracovní náplň:
-sociální práce zejména v terénu (Liberecký kraj, prioritně okres Semily) a v ambulanci (Turnov), cílová supina: rodiny s dětmi.
-sociální aktivizace uživatele sociální služby v souladu s jeho individuálním plánem,
-zabezpečování základních sociálních agend,
-zajišťování standardní dokumentace,
-řešení sociálně právních problémů,
-dohled nad činností pracovníků v sociálních službách.

Nabízíme:
-práci ve stabilní neziskové organizaci s více než 20letou tradicí,
-práci v přátelském a dynamickém kolektivu,
-služební telefon a notebook,
-možnost kariérního růstu po zapracování, mzdové benefity a mzdový růst,
-pracovní dobu od pondělí do pátku 7.30 až 16.00 hod. (možnost i zkráceného pracovního úvazku),
-další vzdělávání, stáže (vč. zahraničních) a osobní i profesní rozvoj,
-3 dny zdravotního volna a až 40 hodin práce z domova za rok,
-platové ohodnocení od 29.000,- do 34.500,- Kč.

Kontakt:
-Mgr. Martin Korych, odborný ředitel pro sociální slu

Pracovního vztahu: Pracovní poměr - plný úvazek
Pozice určená pro region: Liberecký kraj