• P 
  • P 
  • Finanční manažer/ka 

Finanční manažer/ka

Zaměstnavatel: MINTH CZ s.r.o.
Úžice 298

Kontakt:životopisy zasílejte e-mailem
Na základě požadavků na celkovou strategii společnosti navrhnete celkové finanční plánování společnosti a kroky pro jeho provedení. Budete se účastnit rozhodování o závažných finančních otázkách společnosti a poskytovat včasné informační podpory pro důležitá rozhodnutí v oblasti řízení.
Budete se podílet na celkovém ročním plánování podnikání společnosti, organizovat vypracování celkového ročního finančního výkonu, investičního rozpočtu, daňového plánování a plánování finančních prostředků.
Organizujete a plánujete účetnictví a finanční řízení společnosti, vypracujete a zdokonalíte související finanční systémy společnosti, zajistíte správu nákladů, výdajů, interní kontroly, externího auditu a dalších úkolů běžného provozu.
Budete budovat a udržovat vnější vztahy, zejména s vládními orgány jako jsou financování, daně, banky a průmyslové úřady, a zajistíte maximální podporu politiky pro společnost.
Budete mít odpovědnost za interní organizační řízení, plánování personálu oddělení a výkonnostní řízení, a také budování týmu finančních odborníků, abyste snížili interní náklady na personál.
Nabízíme: zajímavé mzdové ohodnocení
účastnit se v mezinárodní společnosti rozjezdu nového projektu zaměřený na elektromobilitu
zajímavé finanční ohodnocení, dle zkušeností
bonusy a prémie
příspěvek na stravování (60 Kč/den)
příspěvek na dopravu

odpovědět
Finanční manažer/ka
Reagovat: odeslat životopis zaměstnavateli
Pracovního vztahu: Pracovní poměr - plný úvazek
Pozice určená pro region: Středočeský kraj