• Řidič / řidička sk. C + E + jeřábník na nákladním automobilu MAN 4x4 s hydraulic

Řidič / řidička sk. C + E + jeřábník na nákladním automobilu MAN 4x4 s hydraulic

Zaměstnavatel: Energomontáže Votroubek s.r.o.
Strojnická 1646

Kontakt telefonicky nebo e-mailem na adresu petra.kapucianova@energomontaze.cz.

Požadujeme:
- řidičský průkaz sk. C+E, profesní průkaz (průkaz jeřábníka zajistíme)
- samostatnost, zodpovědnost, spolehlivost, časová flexibilita
- fyzická zdatnost (možnost manipulace s těžkými břemeny).
Náplň práce:
- rozvoz a vykládka materiálu po stavbách v regionu vozidlem MAN 4x4 s HR
- jeřábnické práce hydraulickou rukou při realizaci energetických sítí, stavění sloupů atd.
- každý den výjezd ze sídla firmy.
Nabízíme:
- mzdu 40. tis. Kč čistého pro řidiče s praxí za 174 hod.
- nástup dle dohody.

Pracovního vztahu: Pracovní poměr - plný úvazek
Pozice určená pro region: Královéhradecký kraj