• P
  • ELEKTROMECHANIK | ČESKÉ BUDĚJOVICE

ELEKTROMECHANIK | ČESKÉ BUDĚJOVICE

Zaměstnavatel: Grafton Recruitment s.r.o.

Výrobní společnost v Českých Budějovicích potřebuje posílit řady ELEKTROMECHANIKŮ!

Náplň práce:
- Pravidelné elektro opravy a údržby strojů ve výrobě
- Operativní opravy strojů a spolupráce s kolegy
- Evidence oprav, údržeb, závad strojů

Požadujeme
- SOU/SŠ vzdělání strojního směru
- Alespoň 2 roky praxe na podobné pozici (elektrikář, elektromechanik, elektro údržbář, apod.) ve výrobní firmě
- Vyhláška č. 50/1978 Sb., § 5
- Ochota pracovat v nepřetržitém provozu (4x 12hodinové směny)

- 13. mzda
- Mimořádné odměny
- 5 týdnů dovolené, z toho 3 týdny celozávodní dovolená (1 týden zima, 2 týdny léto)
- Flexibilní pracovní doba
- Příspěvek na stravování
- Kafeterie - 1 000 Kč navíc každý měsíc
- Jazykové kurzy
- Zvýhodněné mobilní tarify pro zaměstnance a jeho rodinu
- Sportovní den pro zaměstnance a další teambuildingové akce
- Vánoční dárky

Pracovní poměr: Plný pracovní úvazek
Požadavky vzdělání: Střední odborné s maturitou
Pozice určená pro region: Jihočeský kraj