• P
  • TECHNOLOG/TECHNOLOŽKA

TECHNOLOG/TECHNOLOŽKA

Zaměstnavatel: DT Mostárna, a.s.
Dolní 3137

Nástup možný ihned. Kontakt Bukva Jan Ing., tel.: 606 710 884 (volat 6:00-14:00), e-mail: bukva@dtmo.cz

Požadujeme: SŠ nebo VŠ vzdělání technického směru, orientace ve výkresové dokumentaci, živatelská znalost MS Office, vhodné i pro absolventy

Náplň práce: zajišťování technologické přípravy výroby, příprava programů pro CNC dělící stroje, tvorba a udržování technologické dokumentace, operativní řešení technických problémů ve výrobě

Nabízíme: po skončení doby určité možnost změny na dobu neurčitou, zaměstnání u zavedené společnosti, zajímavé finanční ohodnocení v závislosti na praxi a zkušenostech, perspektivní zaměstnání, příspěvek na penzijní pojištění, příspěvek na závodní stravování, 5 týdnů dovolené, třináctý plat, firemní akce

Pracovního vztahu: Pracovní poměr - plný úvazek
Pozice určená pro region: Olomoucký kraj