• brigáda - výpomoc v rybářské Baště (obsluha, výpomoc v kuchyni)

brigáda - výpomoc v rybářské Baště (obsluha, výpomoc v kuchyni)

Zaměstnavatel: Tylov rybářství s.r.o.
Lomnice 188

Hledáme brigádníky do provozu rybářské Bašty, praxe není nutná vše vás naučíme.
Pracovní náplň (18+)
" Přijímání objednávek.
" Zadávání objednávek do pokladního systému, inkaso plateb a vracení finanční hotovosti.
" Vydávání pokrmů, příprava a servírování nápojů.
" Úklid pracoviště po ukončení provozu v souladu s hygienickými požadavky.
" Další práce dle pokynů vedoucí provozu Bašty.
Pracovní náplň (15+)
" Výpomoc v kuchyni.
" Obsluha fritéz, smažení ryb a příloh, příprava salátu a dresinků.
" Obsluha myčky nádobí a jeho před mytí.
" Úklid stolů, odnos použitého nádobí a sklenic.
Požadujeme
" Věk minimálně 15 let a ukončené základní vzdělání.
" Pracovitost, spolehlivost, odpovědný přístup, smysl pro pořádek, slušné vystupování a týmového ducha.

Pracovního vztahu: Dohoda o provedení práce
Pozice určená pro region: Moravskoslezský kraj