• P
  • Dělník/ce na výrobu alginátů

Dělník/ce na výrobu alginátů

Zaměstnavatel: KMOTR - Masna Kroměříž a.s.
Hulínská 2286

pracoviště Kroměříž
- Náplň práce: obsluha plnícího zařízení na výrobu alginátů, navlékání výrobků na udírenskou hůlku a vůz
- Požadujeme: spolehlivost, samostatnost, odpovědnost, zdravotní způsobilost k výkonu práce - fyzicky náročnější práce
- Pracovní doba Po - Pá, 3 směnný provoz, ranní směna 5,45 - 13,45 h, odpolední směna 13,45 - 21,45 h, noční směna 21,45 - 5,45 h, doba určitá 1 rok s možností prodloužení
- Nabízíme: příspěvek na stravování, penzijní pojištění, na dojíždění nad 20 km, zvýhodněné telefonní O2 Family tarify, zaměstnanecké balíčky, odměna 1 200 Kč za vitalitu, 500 Kč, za HV, roční benefity v hodnotě 5 000 Kč, Makro karta a další
- Své písemné nabídky se strukturovaným životopisem posílejte na e-mail: bradova@kmotr.cz nebo kontakt telefonicky Po-Pá, 8:00-14:00 hod. (tel. 573 500 618, paní Bradová).

Pracovního vztahu: Pracovní poměr - plný úvazek
Pozice určená pro region: Zlínský kraj