• P
  • P
  • Administrativní pracovník/pracovnice - dotační specialista/specialistka

Administrativní pracovník/pracovnice - dotační specialista/specialistka

Zaměstnavatel: SIMPLY fotovoltaika s.r.o.
Slunečná 314

NÁPLŇ: každodenní kontakt s obchodními zástupci, zákazníky, příprava a tvorba smluvních dokumentací, administrativní činnost spojená s chodem společnosti, poradenství a odborné konzultace v oblasti dotací NZU, NZU light, RES+3,..administrace poskytnutých dotací (zprávy o realizaci, žádosti o platbu, zprávy o udržitelnosti, změnová řízení apod.), komunikace s poskytovateli dotace
POŽADAVKY: vynikající písemný a mluvený projev, vysoké pracovní nasazení, zkušenosti s administrací dotačních projektů, základní ekonomické znalosti, výborné organizační, komunikační a prezentační dovednosti, psaní všemi deseti - výhodou
NABÍZÍME: telefon, notebook, příspěvky na penzijní spoření,
KONTAKT: e-mailem, telefonicky (9:00 - 16:00 hod)

Reagovat: odeslat životopis zaměstnavateli
Pracovního vztahu: Pracovní poměr - plný úvazek
Pozice určená pro region: Pardubický kraj