Pro zaměstnavatele Vložit inzerát

referent pro Kolín volná místa

Volná místa profese referent pro Kolín vše přehledně rozdělené podle nejnovějších pracovních nabídek.

zobrazujeme 1 - 4 nabídek práce
celkem nalezeno 4 volných míst
Nebyl nalezen žádný výsledek pro referent Kolín, proto Vám zobrazujeme další volná místa, která by Vás mohla zajímat.

REFERENT / REFERENTKA ODD. NÁKUPU

Plný úvazek | Inzerováno déle jak měsíc

Náplň práce: spolupráce s obchodními řediteli, výrobními řediteli a oddělením nákupu - zajišťování subdodavatelských nabídek a jednání s potenciálními subdodavateli - příprava podkladů pro realizaci tendrů na dané zakázce a realizace tendrů - ...

Zaměstnavatel:
BAK stavební společnost, a.s.
Přidat k oblíbeným

Skladoví referenti

Upřesňující údaje: - práce ve skladu obráběcích a řezných nástrojů - příprava zboží na export včetně komunikace se zákazníky z Asie (např. Indie) - pokročilá znalost jazyka hindi, doplňkově angličtina

Sabir Malik

Referent/ka pro odbyt a logistiku

Náplň práce: administrativa odbytu, správa objednávek, tvorba nabídek, logistika. Požadujeme vzdělání SŠ technického nebo ekonomického směru; organizační schopnosti, komunikativnost, příjemné vystupování Nabízíme zajímavou a samostatnou práci v ...

K a S, s.r.o.

Referent zákaznického servisu

Upřesňující údaje: " budete oporou i poradcem našemu zákazníkovi " komunikace v AJ, zejména písemná " každodenní komunikace s kolegy z provozu, ale také se zákazníkem " příprava podkladů pro objednávky " pravidelný reporting dat " zapojení do ...

SCHENKER spol. s r.o.