Pro zaměstnavatele Vložit inzerát

konstruktér pro Olomouc volná místa

Volná místa profese konstruktér pro Olomouc vše přehledně rozdělené podle nejnovějších pracovních nabídek.

zobrazujeme 1 - 4 nabídek práce
celkem nalezeno 4 volných míst
Nebyl nalezen žádný výsledek pro konstruktér Olomouc, proto Vám zobrazujeme další volná místa, která by Vás mohla zajímat.

Projektant/konstruktér - strojař

Plný úvazek | Inzerováno déle jak měsíc

místo výkonu práce : Břidličná, Bruntálská 167 Obecně budete provádět projekční a konstrukční práce v oboru strojírenství dle potřeby společnosti (výroba, údržba, projekty) Jinými slovy se jedná o: " technické kreslení a technické ...

Zaměstnavatel:
AL INVEST Břidličná, a.s.
Přidat k oblíbeným

Konstruktér/ka produktu

NABÍZÍME: příspěvek na dovolenou, příspěvek na Vánoce, dovolená nad rámec zákona, dotované stravování KONTAKT: e-mailem, telefonicky od 8-15 hod

Schaeffler Production CZ s.r.o.

Strojírenští technici projektanti, konstruktéři

Minimálně úplné středoškolské vzdělání podmínkou (v oboru strojírenství výhodou). Nutná předchozí praxe v oboru a zkušenost se Solidworks v délce min 1 roku. Zpracování výkresové dokumentace, výrobní dokumentace, základní orientace ve strojírenských ...

ELKOPLAST CZ, s.r.o.

Konstruktér/konstruktérka forem

Náplň práce: návrh a specifikace, podpora a schvalování vývoje, pořizování a přejímka vstřikovacích a vyfukovacích forem; tvorba technické dokumentace forem (horký vtok, chlazení, hydraulika, pneumatika); tvorba CAD dat pomocí 2D a 3D CAD systému ...

CZECH ETIMEX s.r.o.